Sale!↓ 34%
 

Tamsos Riteris

64,95 94,95 

Pasirinkite nuotrauką...
Įkelkite nuo vienos iki trijų nuotraukų. Mes naudosime tą, kuri geriausiai tiks jūsų pasirinktame portrete. Taip pat galite peržiūrėti mūsų foto gidą, kad pateiktumėte tinkamą nuotrauką.
Iš viso produkto
Iš viso variantų
iš viso

Tikras meno kūrinys

Ieškote įdomios dovanos savo mylimam žmogui, o gal tiesiog norite savo namus ar biurą papildyti išskirtiniu meno kūriniu? Sukursime individualų portretą, kuris atspindi jūsų karališką sielą!

Nemokamas siuntimas Lietuvoje

Neribotas korekcijų kiekis

Kategorija: Žyma:
 

Kaip tai veikia

1. Įkelkite savo nuotrauką

Tiesiog pasirinkite nuotrauką, kurią norite paversti portretu. Jei nežinote kokią nuotrauką pasirinkti, pasinaudokite mūsų foto gido patarimais.

2. Peržiūrėkite savo kūrinį

Per 1–2 darbo dienas sukuriame skaitmeninį portretą ir jį atsiunčiame į jūsų el. pašto dėžutę patvirtinimui. Jei reikės, galėsime atlikti keletą korekcijų.

3. Siuntimas

Gavus patvirtinimą, atspausdiname portretą ir išsiunčiame jūsų nurodytu adresu. Gavus portretą nufilmuok išpakavimo reakciją!

Sukurta talentingų menininkų

Mūsų menininkai naudoja pažangiausias skaitmeninio piešimo technikas ir technologijas, užtikrindami, kad galutinis portretas atrodo lyg paties Leonardo Da Vinči ranka nutapytas.

Atspausdinta ant premium kokybės drobės

Gaukite portretą, kuris išliks amžinai. Mūsų kūriniai spausdinami naudojant neblunkantį rašalą ir premium kokybės drobę. Tai užtikrina paveikslo ilgaamžiškumą.

Polimerinės medvilnės drobė

Paruošta pakabinimui

3.17 cm rėmelio storis

Neblunkantis rašalas

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą

12345

Kol kas atsiliepimų nėra apie šią prekę.