Sale!↓ 34%
 
5.00/5
6 atsiliepimai
5 Stars
6
4 Stars
0
3 Stars
0
2 Stars
0
1 Star
0

Karalius

64,95 94,95 

Pasirinkite nuotrauką...
Įkelkite nuo vienos iki trijų nuotraukų. Mes naudosime tą, kuri geriausiai tiks jūsų pasirinktame portrete. Taip pat galite peržiūrėti mūsų foto gidą, kad pateiktumėte tinkamą nuotrauką.
Iš viso produkto
Iš viso variantų
iš viso

Tikras meno kūrinys

Ieškote įdomios dovanos savo mylimam žmogui, o gal tiesiog norite savo namus ar biurą papildyti išskirtiniu meno kūriniu? Sukursime individualų portretą, kuris atspindi jūsų karališką sielą!

Nemokamas siuntimas Lietuvoje

Neribotas korekcijų kiekis

Kategorija: Žyma:
 

Kaip tai veikia

1. Įkelkite savo nuotrauką

Tiesiog pasirinkite nuotrauką, kurią norite paversti portretu. Jei nežinote kokią nuotrauką pasirinkti, pasinaudokite mūsų foto gido patarimais.

2. Peržiūrėkite savo kūrinį

Per 1–2 darbo dienas sukuriame skaitmeninį portretą ir jį atsiunčiame į jūsų el. pašto dėžutę patvirtinimui. Jei reikės, galėsime atlikti keletą korekcijų.

3. Siuntimas

Gavus patvirtinimą, atspausdiname portretą ir išsiunčiame jūsų nurodytu adresu. Gavus portretą nufilmuok išpakavimo reakciją!

Sukurta talentingų menininkų

Mūsų menininkai naudoja pažangiausias skaitmeninio piešimo technikas ir technologijas, užtikrindami, kad galutinis portretas atrodo lyg paties Leonardo Da Vinči ranka nutapytas.

Atspausdinta ant premium kokybės drobės

Gaukite portretą, kuris išliks amžinai. Mūsų kūriniai spausdinami naudojant neblunkantį rašalą ir premium kokybės drobę. Tai užtikrina paveikslo ilgaamžiškumą.

Polimerinės medvilnės drobė

Paruošta pakabinimui

3.17 cm rėmelio storis

Neblunkantis rašalas

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą

12345

5
6 atsiliepimai
6
0
0
0
0
Kliento nuotraukų galerija
 1. Gerda
  Portretas pranoko mano lūkesčius. Drobės kokybė yra aukščiausios klasės ir atrodo gana didingai. Tikimės, kad niekas nepagalvos, jog portretas buvo pavogtas iš muziejaus, tikrai rekomenduoju visiems!
 2. Natalija
  Neįtikėtina! Gimtadienio vyrukas labai džiaugėsi, kad realiame gyvenime pamatė save kaip karališkąjį asmenį (jis jaučiasi kaip karalius). Visi klausė kur įsigyti, tad artimiausiu metu manau, kad sulauksite daug užsakymų.
 3. Urtė
  Senelis labai apsidžiaugė šia dovana. Gaila, kad nenufilmavome jo reakcijos. Drobę irėminome, atrodo, dar įspūdingiau.
 4. Marius
  Tai buvo gimtadienio dovana mano seneliui! Senelis net pasakė, kad turėjo būti tikras karalius. Tai geriausia dovana, kurią esu jam dovanojęs.
 5. Jūratė
  Mano vyrui labai patiko jo karališkasis portretas. Nesitikėjau iš jo tokios nuoširdžios reakcijos! O jau kiek komplimentų susilaukė, kai nuotrauka Facebooke pasidalino. Per visą gyvenimą nėra tiek sulaukęs.
 6. Indrė
  Mano vyrui patiko dovana, į JAV dovana atvyko per savaitę. Super. Rekomenduoju visiems